A - tým: Základní část 2015/2016

KoloDatumSorted By Datum In Ascending OrderČasDomácíHostéStav
112.9.201517:00HC KopřivniceHC LVI Břeclav0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
216.9.201518:00HK Nový JičínHC LVI Břeclav3:4p (1:2, 1:1, 1:0 - 0:1)
319.9.201517:00HC LVI BřeclavHC Bobři Valašské Meziříčí2:4 (0:2, 1:0, 1:2)
423.9.201518:00HC Moravské BudějoviceHC LVI Břeclav5:4p (0:1, 4:2, 0:1 – 1:0)
526.9.201517:00HC LVI BřeclavHC Slezan Opava4:3 (0:1, 2:2, 2:0)
628.9.201518:00SHK HodonínHC LVI Břeclav3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
73.10.201517:00HC LVI BřeclavVHK Vsetín0:9 (0:1, 0:3, 0:5)
87.10.201518:00HC Technika BrnoHC LVI Břeclav4:3 (2:2, 1:1, 1:0)
910.10.201517:00HC LVI BřeclavSK Karviná1:0sn (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
1014.10.201518:00HC RT Torax Poruba 2011HC LVI Břeclav3:2 (0:1, 3:1, 0:0)
1117.10.201517:00HC LVI BřeclavHC Frýdek-Místek2:7 (1:2, 0:2, 1:3)
1221.10.201518:00HC LVI BřeclavHC Kopřivnice6:4 (2:0, 2:2, 2:2)
1324.10.201517:00HC LVI BřeclavHK Nový Jičín3:2 (0:2, 2:0, 1:0)
1428.10.201518:00HC Bobři Valašské MeziříčíHC LVI Břeclav3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
1531.10.201517:00HC LVI BřeclavHC Moravské Budějovice1:8 (0:2, 0:3, 1:3)
164.11.201518:00HC Slezan OpavaHC LVI Břeclav3:4 (2:2, 1:2, 0:0)
177.11.201517:00HC LVI BřeclavSHK Hodonín4:3p (1:0, 1:3, 1:0 - 1:0)
1811.11.201518:00HC LVI BřeclavVHK Vsetín
1:11 (1:3, 0:6, 0:2)
1914.11.201517:00HC LVI BřeclavHC Technika Brno2:3p (0:1, 2:0, 0:1 - 0:1)
2017.11.201515:30SK KarvináHC LVI Břeclav4:3p (2:3, 1:0, 0:0 – 1:0)
2121.11.201517:00HC LVI BřeclavHC RT Torax Poruba 20112:5 (0:0, 1:3, 1:2)
2225.11.201518:00HC Frýdek-MístekHC LVI Břeclav7:2 (3:1, 3:0, 1:1)
2328.11.201517:00HC KopřivniceHC LVI Břeclav3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
302.12.201518:00HC Technika BrnoHC LVI Břeclav1:2sn (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
245.12.201517:00HK Nový JičínHC LVI Břeclav4:5 (1:2, 3:2, 0:1)
259.12.201518:00HC LVI BřeclavHC Bobři Valašské Meziříčí4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
2612.12.201517:00HC Moravské BudějoviceHC LVI Břeclav9:4 (3:3, 3:1, 3:0)
2716.12.201518:00HC LVI BřeclavHC Slezan Opava5:3 (1:0, 3:2, 1:1)
2819.12.201517:00SHK HodonínHC LVI Břeclav5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
2929.12.201517:30VHK VsetínHC LVI Břeclav5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
316.1.201618:00HC LVI BřeclavSK Karviná4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
329.1.201617:00HC RT Torax Poruba 2011HC LVI Břeclav7:1 (2:0, 3:1, 2:0)
3313.1.201618:00HC LVI BřeclavHC Frýdek-Místek3:5 (1:1, 1:1, 1:3)
3415.1.201618:00HC LVI BřeclavHC Kopřivnice0:5 (0:1, 0:3, 0:1)
3520.1.201618:00HC LVI BřeclavHK Nový Jičín2:3p (2:1, 0:0, 0:1 - 0:1)
3623.1.201617:00HC Bobři Valašské MeziříčíHC LVI Břeclav1:8 (1:1, 0:3, 0:4)
3727.1.201618:00HC LVI BřeclavHC Moravské Budějovice2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
3830.1.201617:00HC Slezan OpavaHC LVI Břeclav3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
393.2.201618:00HC LVI BřeclavSHK Hodonín4:3p (0:1, 2:0, 1:2 - 1:0)
406.2.201617:30VHK VsetínHC LVI Břeclav3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
4110.2.201618:00HC LVI BřeclavHC Technika Brno0:3 (0:0, 0:3, 0:0)
4213.2.201615:30SK KarvináHC LVI Břeclav3:4 (2:0, 1:2, 0:2)
4317.2.201618:00HC LVI BřeclavHC RT Torax Poruba 20111:6 (0:1, 1:1, 0:4)
4420.2.201617:00HC Frýdek-MístekHC LVI Břeclav8:2 (4:1, 2:0, 2:1)
 

Základní část

ROZPIS ZÁKLADNÍ ČÁSTI 2. LIGY 2015/2016 - SKUPINA VÝCHOD
 
1. kolo 12. 09. 2015 sobota     

2501     Valašský hokejový klub     HK Nový Jičín 5:1

2502     VSK Technika Brno     SHK Hodonín 4:3

2503     SK Karviná     HC Slezan Opava 3:4

2504     HC RT Torax Poruba     HC Moravské Budějovice 2005 6:3

2505     HC Frýdek-Místek     HC Bobři Valašské Meziříčí 6:0

2506     HC Kopřivnice     HC LVI Břeclav 0:3

2. kolo 16. 09. 2015 středa     

2507     HK Nový Jičín     HC LVI Břeclav 3:4p

2508     HC Bobři Valašské Meziříčí     HC Kopřivnice 3:6

2509     HC Moravské Budějovice 2005     HC Frýdek-Místek 0:6

2510     HC Slezan Opava     HC RT Torax Poruba 5:3

2511     SHK Hodonín     SK Karviná 7:2

2512     Valašský hokejový klub     VSK Technika Brno 3:5

3. kolo 19. 09. 2015 sobota     

2513     VSK Technika Brno     HK Nový Jičín 3:2

2514     SK Karviná     Valašský hokejový klub 1:2

2515     HC RT Torax Poruba     SHK Hodonín 5:1

2516     HC Frýdek-Místek     HC Slezan Opava 5:2

2517     HC Kopřivnice     HC Moravské Budějovice 2005 7:5

2518     HC LVI Břeclav     HC Bobři Valašské Meziříčí 2:4

4. kolo 23. 09. 2015 středa     

2519     HK Nový Jičín     HC Bobři Valašské Meziříčí 11:1

2520     HC Moravské Budějovice 2005     HC LVI Břeclav 5:4p

2521     HC Slezan Opava     HC Kopřivnice 3:4p

2522     SHK Hodonín     HC Frýdek-Místek 2:3

2523     Valašský hokejový klub     HC RT Torax Poruba 4:5sn

2524     VSK Technika Brno     SK Karviná 3:1

5. kolo 26. 09. 2015 sobota     

2525     SK Karviná     HK Nový Jičín  2:5

2526     HC RT Torax Poruba     VSK Technika Brno 1:3

2527     HC Frýdek-Místek     Valašský hokejový klub 3:0

2528     HC Kopřivnice     SHK Hodonín 2:9

2529     HC LVI Břeclav     HC Slezan Opava 4:3

2530     HC Bobři Valašské Meziříčí     HC Moravské Budějovice 2005 3:5

6. kolo 28. 09. 2015 pondělí     

2531     HK Nový Jičín     HC Moravské Budějovice 2005 4:3

2532     HC Slezan Opava     HC Bobři Valašské Meziříčí 4:3

2533     SHK Hodonín     HC LVI Břeclav 3:0

2534     Valašský hokejový klub     HC Kopřivnice 5:0

2535     VSK Technika Brno     HC Frýdek-Místek 0:2

2536     SK Karviná     HC RT Torax Poruba 2:5

7. kolo 03. 10. 2015 sobota     

2537     HC RT Torax Poruba     HK Nový Jičín 8:3

2538     HC Frýdek-Místek     SK Karviná  7:1

2539     HC Kopřivnice     VSK Technika Brno  3:4sn

2540     HC LVI Břeclav     Valašský hokejový klub  0:9

2541     HC Bobři Valašské Meziříčí     SHK Hodonín  0:7

2542     HC Moravské Budějovice 2005     HC Slezan Opava  4:2

8. kolo 07. 10. 2015 středa     

2543     HK Nový Jičín     HC Slezan Opava 6:5p

2544     SHK Hodonín     HC Moravské Budějovice 2005 4:5

2545     Valašský hokejový klub     HC Bobři Valašské Meziříčí 3:1

2546     VSK Technika Brno     HC LVI Břeclav 4:3

2547     SK Karviná     HC Kopřivnice 3:1

2548     HC RT Torax Poruba     HC Frýdek-Místek 3:2sn
    
9. kolo 10. 10. 2015 sobota     

2549     HC Frýdek-Místek     HK Nový Jičín 11:3

2550     HC Kopřivnice     HC RT Torax Poruba 2:3p

2551     HC LVI Břeclav     SK Karviná 1:0sn

2552     HC Bobři Valašské Meziříčí     VSK Technika Brno 4:5p

2553     HC Moravské Budějovice 2005     Valašský hokejový klub 2:6

2554     HC Slezan Opava     SHK Hodonín 4:3sn

10. kolo 14. 10. 2015 středa     

2555     HK Nový Jičín     SHK Hodonín 3:2

2556     Valašský hokejový klub     HC Slezan Opava 3:0

2557     VSK Technika Brno     HC Moravské Budějovice 2005 4:3sn

2558     SK Karviná     HC Bobři Valašské Meziříčí 2:1

2559     HC RT Torax Poruba     HC LVI Břeclav 3:2

2560     HC Frýdek-Místek     HC Kopřivnice 7:1

            
11. kolo 17. 10. 2015 sobota     

2561     HC Kopřivnice     HK Nový Jičín 3:6

2562     HC LVI Břeclav     HC Frýdek-Místek 2:7

2563     HC Bobři Valašské Meziříčí     HC RT Torax Poruba 5:4

2564     HC Moravské Budějovice 2005     SK Karviná 7:0

2565     HC Slezan Opava     VSK Technika Brno 3:2p

2566     SHK Hodonín     Valašský hokejový klub 6:3


12. kolo 21. 10. 2015 středa     

2567     HK Nový Jičín     Valašský hokejový klub 3:4

2568     SHK Hodonín     VSK Technika Brno 4:3

2569     HC Slezan Opava     SK Karviná 3:4sn

2570     HC Moravské Budějovice 2005     HC RT Torax Poruba 5:4

2571     HC Bobři Valašské Meziříčí     HC Frýdek-Místek 2:7

2572     HC LVI Břeclav    HC Kopřivnice 6:4

            

13. kolo 24. 10. 2015 sobota     

2573     HC LVI Břeclav    HK Nový Jičín 3:2

2574     HC Kopřivnice     HC Bobři Valašské Meziříčí 10:2

2575     HC Frýdek-Místek     HC Moravské Budějovice 2005 5:2

2576     HC RT Torax Poruba     HC Slezan Opava 3:2sn

2577     SK Karviná     SHK Hodonín 3:7

2578     VSK Technika Brno     Valašský hokejový klub 2:4

            

14. kolo 28. 10. 2015 středa     

2579     HK Nový Jičín     VSK Technika Brno 4:5p

2580     Valašský hokejový klub     SK Karviná 3:2p

2581     SHK Hodonín     HC RT Torax Poruba 5:2

2582     HC Slezan Opava     HC Frýdek-Místek 2:8

2583     HC Moravské Budějovice 2005     HC Kopřivnice 5:2

2584     HC Bobři Valašské Meziříčí     HC LVI Břeclav 3:1

            

15. kolo 31. 10. 2015 sobota     

2585     HC Bobři Valašské Meziříčí     HK Nový Jičín 5:3

2586     HC LVI Břeclav   HC Moravské Budějovice 2005 1:8

2587     HC Kopřivnice     HC Slezan Opava 3:2

2588     HC Frýdek-Místek     SHK Hodonín 1:2

2589     HC RT Torax Poruba     Valašský hokejový klub 5:4p

2590     SK Karviná     VSK Technika Brno 3:4p

            

16. kolo 04. 11. 2015 středa     

2591     HK Nový Jičín     SK Karviná 8:3

2592     VSK Technika Brno     HC RT Torax Poruba 4:5

2593     Valašský hokejový klub     HC Frýdek-Místek 2:6

2594     HC Kopřivnice       SHK Hodonín     1:0

2595     HC Slezan Opava     HC LVI Břeclav 3:4

2596     HC Moravské Budějovice 2005     HC Bobři Valašské Meziříčí  7:1

            

17. kolo 07. 11. 2015 sobota     

2597     HC Moravské Budějovice 2005     HK Nový Jičín 2:1p

2598     HC Bobři Valašské Meziříčí     HC Slezan Opava 3:4

2599     HC LVI Břeclav    SHK Hodonín 4:3p

2600     HC Kopřivnice     Valašský hokejový klub 1:6

2601     HC Frýdek-Místek     VSK Technika Brno 8:0

2602     HC RT Torax Poruba     SK Karviná 10:1

            

18. kolo 11. 11. 2015 středa     

2603     HK Nový Jičín     HC RT Torax Poruba 5:2

2604     SK Karviná     HC Frýdek-Místek 0:7

2605     VSK Technika Brno     HC Kopřivnice 4:5p

2606     HC LVI Břeclav   Valašský hokejový klub 1:11

2607     SHK Hodonín     HC Bobři Valašské Meziříčí 6:3

2608     HC Slezan Opava     HC Moravské Budějovice 2005 7:4

            

19. kolo 14. 11. 2015 sobota     

2609     HC Slezan Opava     HK Nový Jičín 4:3

2610     HC Moravské Budějovice 2005     SHK Hodonín 6:2

2611     HC Bobři Valašské Meziříčí     Valašský hokejový klub 3:4

2612     HC LVI Břeclav    VSK Technika Brno 2:3p

2613     HC Kopřivnice     SK Karviná 18:5

2614     HC Frýdek-Místek     HC RT Torax Poruba 12:3

            

20. kolo 17. 11. 2015 úterý     

2615     HK Nový Jičín     HC Frýdek-Místek 4:7

2616     HC Kopřivnice - HC RT Torax Poruba     4:3p

2617     SK Karviná     HC LVI Břeclav 4:3p

2618     VSK Technika Brno     HC Bobři Valašské Meziříčí 1:0

2619     Valašský hokejový klub     HC Moravské Budějovice 2005 4:2

2620     SHK Hodonín     HC Slezan Opava 2:1

            

21. kolo 21. 11. 2015 sobota     

2621     SHK Hodonín     HK Nový Jičín 4:5sn

2622     HC Slezan Opava     Valašský hokejový klub 3:5

2623     HC Moravské Budějovice 2005     VSK Technika Brno 2:3

2624     HC Bobři Valašské Meziříčí     SK Karviná 3:2

2625     HC LVI Břeclav    HC RT Torax Poruba 2:5

2626     HC Kopřivnice     HC Frýdek-Místek 0:6

            

22. kolo 25. 11. 2015 středa     

2627     HK Nový Jičín     HC Kopřivnice 2:4

2628     HC Frýdek-Místek     HC LVI Břeclav 7:2

2629     HC RT Torax Poruba     HC Bobři Valašské Meziříčí 6:2

2630     SK Karviná     HC Moravské Budějovice 2005 6:2

2631     VSK Technika Brno     HC Slezan Opava 4:3p

2632     Valašský hokejový klub     SHK Hodonín 3:5


23. kolo 28. 11. 2015 sobota     

2633     Valašský hokejový klub     HK Nový Jičín 3:4sn

2634     VSK Technika Brno     SHK Hodonín 1:0 (Winter Classic)

2635     SK Karviná     HC Slezan Opava 2:3

2636     HC RT Torax Poruba     HC Moravské Budějovice 2005 4:6

2637     HC Frýdek-Místek     HC Bobři Valašské Meziříčí 3:2sn

2638     HC Kopřivnice     HC LVI Břeclav 3:1

            

24. kolo 05. 12. 2015 sobota     

2639     HK Nový Jičín     HC LVI Břeclav 4:5

2640     HC Bobři Valašské Meziříčí     HC Kopřivnice 6:4

2641     HC Moravské Budějovice 2005     HC Frýdek-Místek 6:4

2642     HC Slezan Opava     HC RT Torax Poruba 4:6

2643     SHK Hodonín     SK Karviná 5:4p

2644     Valašský hokejový klub     VSK Technika Brno 7:3

            

25. kolo 09. 12. 2015 středa     

2645     VSK Technika Brno     HK Nový Jičín 7:0

2646     SK Karviná     Valašský hokejový klub 1:10

2647     HC RT Torax Poruba     SHK Hodonín 2:3

2648     HC Frýdek-Místek     HC Slezan Opava 6:0

2649     HC Kopřivnice     HC Moravské Budějovice 2005 3:9

2650     HC LVI Břeclav   HC Bobři Valašské Meziříčí 4:1

            

26. kolo 12. 12. 2015 sobota     

2651     HK Nový Jičín     HC Bobři Valašské Meziříčí 3:2

2652     HC Moravské Budějovice 2005     HC LVI Břeclav 9:4

2653     HC Slezan Opava     HC Kopřivnice 4:2

2654     SHK Hodonín     HC Frýdek-Místek 1:5

2655     Valašský hokejový klub     HC RT Torax Poruba 6:3

2656     VSK Technika Brno     SK Karviná 3:0

            

27. kolo 16. 12. 2015 středa     

2657     SK Karviná     HK Nový Jičín 1:4

2658     HC RT Torax Poruba     VSK Technika Brno 8:0

2659     HC Frýdek-Místek     Valašský hokejový klub 5:3

2660     SHK Hodonín       HC Kopřivnice     6:5p

2661     HC LVI Břeclav    HC Slezan Opava 5:3

2662     HC Bobři Valašské Meziříčí     HC Moravské Budějovice 2005 7:11

            

28. kolo 19. 12. 2015 sobota     

2663     HK Nový Jičín     HC Moravské Budějovice 2005 7:5

2664     HC Slezan Opava     HC Bobři Valašské Meziříčí 3:4

2665     SHK Hodonín     HC LVI Břeclav 5:2

2666     Valašský hokejový klub     HC Kopřivnice 7:4

2667     VSK Technika Brno     HC Frýdek-Místek 3:2

2668     SK Karviná     HC RT Torax Poruba 3:7

            

29. kolo 30. 12. 2015 středa     

2669     HC RT Torax Poruba     HK Nový Jičín  4:0

2670     HC Frýdek-Místek     SK Karviná 7:1

2671     HC Kopřivnice     VSK Technika Brno 1:3

2672     Valašský hokejový klub   HC LVI Břeclav  5:2

2673     HC Bobři Valašské Meziříčí     SHK Hodonín 0:9

2674     HC Moravské Budějovice 2005     HC Slezan Opava  2:3

            

30. kolo 03. 01. 2016 neděle     

2675     HK Nový Jičín     HC Slezan Opava 5:0

2676     SHK Hodonín     HC Moravské Budějovice 2005 6:3

2677     Valašský hokejový klub     HC Bobři Valašské Meziříčí 12:0

2678     VSK Technika Brno    HC LVI Břeclav 1:2sn

2679     SK Karviná     HC Kopřivnice 2:5

2680     HC RT Torax Poruba     HC Frýdek-Místek 1:3

            

31. kolo 06. 01. 2016 středa     

2681     HC Frýdek-Místek     HK Nový Jičín 6:2

2682     HC RT Torax Poruba    HC Kopřivnice 5:2

2683     HC LVI Břeclav  SK Karviná 4:2

2684     HC Bobři Valašské Meziříčí     VSK Technika Brno  3:6

2685     HC Moravské Budějovice 2005     Valašský hokejový klub 3:6

2686     HC Slezan Opava     SHK Hodonín 4:5

            

32. kolo 09. 01. 2016 sobota     

2687     HK Nový Jičín     SHK Hodonín 7:3

2688     Valašský hokejový klub     HC Slezan Opava 8:4

2689     VSK Technika Brno     HC Moravské Budějovice 2005 3:0

2690     SK Karviná     HC Bobři Valašské Meziříčí 3:4sn

2691     HC RT Torax Poruba     HC LVI Břeclav 7:1

2692     HC Frýdek-Místek     HC Kopřivnice 1:0

            

33. kolo 13. 01. 2016 středa     

2693     HC Kopřivnice     HK Nový Jičín 2:3

2694     HC LVI Břeclav    HC Frýdek-Místek 3:5

2695     HC Bobři Valašské Meziříčí     HC RT Torax Poruba 2:9

2696     HC Moravské Budějovice 2005     SK Karviná 7:2

2697     HC Slezan Opava     VSK Technika Brno 2:3sn

2698     SHK Hodonín     Valašský hokejový klub 6:3


34. kolo 16. 01. 2016 sobota     

2699     HK Nový Jičín     Valašský hokejový klub 3:2sn

2700     SHK Hodonín     VSK Technika Brno 2:0

2701     HC Slezan Opava     SK Karviná 8:3

2702     HC Moravské Budějovice 2005     HC RT Torax Poruba 3:5

2703     HC Bobři Valašské Meziříčí     HC Frýdek-Místek 1:5

2704     HC LVI Břeclav     HC Kopřivnice 0:5

            

35. kolo 20. 01. 2016 středa     

2705     HC LVI Břeclav     HK Nový Jičín 2:3p

2706     HC Kopřivnice     HC Bobři Valašské Meziříčí 7:2

2707     HC Frýdek-Místek     HC Moravské Budějovice 2005 7:3

2708     HC RT Torax Poruba     HC Slezan Opava 3:4p

2709     SK Karviná     SHK Hodonín 6:1

2710     VSK Technika Brno     Valašský hokejový klub 2:4

            

36. kolo 23. 01. 2016 sobota     

2711     HK Nový Jičín     VSK Technika Brno 0:3

2712     Valašský hokejový klub     SK Karviná 5:1

2713     SHK Hodonín     HC RT Torax Poruba 4:3p

2714     HC Slezan Opava     HC Frýdek-Místek 1:4

2715     HC Moravské Budějovice 2005     HC Kopřivnice 5:2

2716     HC Bobři Valašské Meziříčí     HC LVI Břeclav 1:8

            

37. kolo 27. 01. 2016 středa     

2717     HC Bobři Valašské Meziříčí     HK Nový Jičín 2:4

2718     HC LVI Břeclav   HC Moravské Budějovice 2005 2:3

2719     HC Kopřivnice     HC Slezan Opava 5:1

2720     HC Frýdek-Místek     SHK Hodonín 6:2

2721     HC RT Torax Poruba     Valašský hokejový klub 6:5sn

2722     SK Karviná     VSK Technika Brno 4:3sn

            

38. kolo 30. 01. 2016 sobota     

2723     HK Nový Jičín     SK Karviná 1:5

2724     VSK Technika Brno     HC RT Torax Poruba 3:0

2725     Valašský hokejový klub     HC Frýdek-Místek 3:4

2726     SHK Hodonín     HC Kopřivnice 5:4p

2727     HC Slezan Opava     HC LVI Břeclav 3:1

2728     HC Moravské Budějovice 2005     HC Bobři Valašské Meziříčí 6:1

            

39. kolo 03. 02. 2016 středa     

2729     HC Moravské Budějovice 2005     HK Nový Jičín 4:5

2730     HC Bobři Valašské Meziříčí     HC Slezan Opava 2:3sn

2731     HC LVI Břeclav   SHK Hodonín 4:3p

2732     HC Kopřivnice     Valašský hokejový klub 1:5

2733     HC Frýdek-Místek     VSK Technika Brno 5:1

2734     HC RT Torax Poruba     SK Karviná 6:1

            

40. kolo 06. 02. 2016 sobota     

2735     HK Nový Jičín     HC RT Torax Poruba 3:3p*

2736     SK Karviná     HC Frýdek-Místek 1:7

2737     VSK Technika Brno     HC Kopřivnice 2:1

2738     Valašský hokejový klub     HC LVI Břeclav 2:2*

2739     SHK Hodonín     HC Bobři Valašské Meziříčí 4:2

2740     HC Slezan Opava     HC Moravské Budějovice 2005 2:3sn

            

41. kolo 10. 02. 2016 středa     

2741     HC Slezan Opava     HK Nový Jičín 5:2

2742     HC Moravské Budějovice 2005     SHK Hodonín 3:0

2743     HC Bobři Valašské Meziříčí     Valašský hokejový klub 4:3

2744     HC LVI Břeclav    VSK Technika Brno 0:3

2745     HC Kopřivnice     SK Karviná 6:5

2746     HC Frýdek-Místek     HC RT Torax Poruba 5:1

            

42. kolo 13. 02. 2016 sobota     

2747     HK Nový Jičín     HC Frýdek-Místek 2:4

2748     HC RT Torax Poruba     HC Kopřivnice 8:1

2749     SK Karviná     HC LVI Břeclav 3:4

2750     VSK Technika Brno     HC Bobři Valašské Meziříčí 2:1

2751     Valašský hokejový klub     HC Moravské Budějovice 2005 8:0

2752     SHK Hodonín     HC Slezan Opava 7:3

            

43. kolo 17. 02. 2016 středa     

2753     SHK Hodonín     HK Nový Jičín 2:3

2754     HC Slezan Opava     Valašský hokejový klub 1:6

2755     HC Moravské Budějovice 2005     VSK Technika Brno 1:4

2756     HC Bobři Valašské Meziříčí     SK Karviná 4:3sn

2757     HC LVI Břeclav    HC RT Torax Poruba 1:6

2758     HC Kopřivnice     HC Frýdek-Místek 3:4sn

            

44. kolo 20. 02. 2016 sobota     

2759     HK Nový Jičín     HC Kopřivnice 1:2

2760     HC Frýdek-Místek     HC LVI Břeclav 8:2

2761     HC RT Torax Poruba     HC Bobři Valašské Meziříčí 4:3

2762     SK Karviná     HC Moravské Budějovice 2005 5:4sn

2763     VSK Technika Brno     HC Slezan Opava 5:1

2764     Valašský hokejový klub     SHK Hodonín 6:0

Čtvrtfinále play-off:

Frýdek-Místek (1.) - Kopřivnice (8.) 7:3, 4:0 a 4:1 (3:0)
Vsetín (2.) - Nový Jičín (7.) 7:1, 5:2 a 3:0 (3:0)
Technika (3.) - Mor. Budějovice (6.) 2:7, 6:3, 5:1 a 7:2 (3:1)
Poruba (4.) - Hodonín (5.) 6:4, 3:4p, 7:5, 4:5sn a 8:4 (3:2)

Semifinále play-off:

Frýdek-Místek - Poruba 5:0, 6:2 a 5:2 (3:0, Frýdek postupuje)

Vsetín - Technika Brno 3:2, 3:0, 3:4sn a 3:2sn (3:1, Vsetín postupuje)

Finále play-off:

Frýdek-Místek - Vsetín 6:3, 1:4, 1:3, 6:2 a 2:1
- Frýdek postoupil do kvalifikace o 1. ligu 
 

 

Přípravná utkání

Dat. Domácí Hosté Stav
10.8. Trnava Břeclav 17:00
11.8. Žďár n.S. Břeclav 18:00
13.8. Technika Břeclav 18:00
14.8. Mor.Bud. Břeclav 18:00
18.8. Senica Břeclav 18:00
20.8. Břeclav Trnava 18:00
25.8. Břeclav Žďár n.S. 18:00
1.9. Břeclav Senica 18:00
4.9. Břeclav Mor.Bud. 18:00
8.9. Břeclav Technika 18:00