A - tým: Základní část 2014/2015

KoloDatumČasDomácíHostéStav
117.9.2014 HC LVI Břeclavvolný los 
220.9.201417:00HC LVI BřeclavHC Frýdek-Místek5:3 (0:0, 2:2, 3:1)
324.9.201418:00HC LVI BřeclavHC ZUBR Přerov5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
427.9.201417:00HC LVI BřeclavHC Slezan Opava3:5 (1:2, 2:2, 0:1)
54.10.201417:00HC Bobři Valašské MeziříčíHC LVI Břeclav1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
68.10.201418:00HC LVI BřeclavVHK Vsetín5:3 (1:1, 1:2, 3:0)
711.10.201417:00VSK Technika BrnoHC LVI Břeclav8:0 (2:0, 5:0, 1:0)
815.10.201418:00HC LVI BřeclavSK Karviná6:2 (2:0, 2:2, 2:0)
918.10.201417:00HC Nový JičínHC LVI Břeclav2:4 (1:1, 1:3, 0:0)
1022.10.201418:00HC LVI BřeclavHC RT Torax Poruba 20111:7 (0:0, 1:3, 0:4)
1125.10.201417:00SHK HodonínHC LVI Břeclav5:0* (kontumačně)
1228.10.2014 volný losHC LVI Břeclav 
131.11.201417:00HC Frýdek-MístekHC LVI Břeclav3:4 (0:2, 1:0, 2:2)
145.11.201418:00HC LVI BřeclavHC ZUBR Přerov1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
158.11.201417:00HC Slezan OpavaHC LVI Břeclav0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
1612.11.201418:00HC LVI BřeclavHC Bobři Valašské Meziříčí4:3p (0:0, 0:1, 3:2 - 1:0)
1715.11.201417:00HC LVI BřeclavVHK Vsetín3:5 (2:0, 1:4, 0:1)
1817.11.201417:00HC LVI BřeclavVSK Technika Brno1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
1922.11.201415:30SK KarvináHC LVI Břeclav2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
2026.11.201418:00HC LVI BřeclavHC Nový Jičín4:6 (0:2, 2:2, 2:2)
2129.11.201417:00HC RT Torax Poruba 2011HC LVI Břeclav4:3sn (1:2, 2:1, 0:0 – 1:0)
223.12.201418:00HC LVI BřeclavSHK Hodonín1:4 (1:2, 0:0, 0:2)
236.12.2014 HC LVI Břeclavvolný los 
2410.12.201418:00HC Frýdek-MístekHC LVI Břeclav1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
2513.12.201417:00HC ZUBR PřerovHC LVI Břeclav2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
2617.12.201418:00HC LVI BřeclavHC Slezan Opava5:3 (2:0, 2:3, 1:0)
2720.12.201417:00HC Bobři Valašské MeziříčíHC LVI Břeclav4:3 (0:1, 0:2, 4:0)
2829.12.201417:30VHK VsetínHC LVI Břeclav3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
293.1.201517:00VSK Technika BrnoHC LVI Břeclav4:2 (1:1, 0:0, 3:1)
307.1.201518:00HC LVI BřeclavSK Karviná1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
3110.1.201517:00HC Nový JičínHC LVI Břeclav3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
3214.1.201518:00HC LVI BřeclavHC RT Torax Poruba 20113:4sn (0:1, 2:0, 1:2 – 0:1)
3317.1.201517:00SHK HodonínHC LVI Břeclav3:2 (1:0, 2:2, 0:0)
3421.1.2015 volný losHC LVI Břeclav 
3524.1.201517:00HC LVI BřeclavHC Frýdek-Místek6:3 (2:1, 2:2, 2:0)
3628.1.201518:00HC ZUBR PřerovHC LVI Břeclav4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
3731.1.201517:00HC Slezan OpavaHC LVI Břeclav5:1 (1:1, 3:0, 1:0)
384.2.201518:00HC LVI BřeclavHC Bobři Valašské Meziříčí3:5 (0:2, 3:2, 0:1)
397.2.201517:30VHK VsetínHC LVI Břeclav4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
4011.2.201518:00HC LVI BřeclavVSK Technika Brno3:2p (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
4114.2.201515:30SK KarvináHC LVI Břeclav2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
4218.2.201518:00HC LVI BřeclavHC Nový Jičín3:2 (1:2, 0:0, 2:0)
4321.2.201517:00HC RT Torax Poruba 2011HC LVI Břeclav5:0 kontumačně
4425.2.201518:00HC LVI BřeclavSHK Hodonín3:5 (1:3, 2:1, 0:1)
128.2.201517:00HC ZUBR PřerovHC LVI Břeclav9:0 (0:0, 6:0, 3:0)
22.3.201518:00HC LVI BřeclavHC ZUBR Přerov0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
34.3.201518:00HC ZUBR PřerovHC LVI Břeclav6:0 (1:0, 1:0, 4:0)
 

Základní část

ROZPIS ZÁKLADNÍ ČÁSTI 2. LIGY 2014/2015 - SKUPINA VÝCHOD
 
1. kolo 17. 09. 2014 středa     
2501.     HC Frýdek - Místek     HC Zubr Přerov 0:2
2502.     HC LVI Břeclav     volno
2503.     HC Slezan Opava     SHK Hodonín 5:2
2504.     HC Bobři Valašské Meziříčí     HC RT Torax Poruba 2011 5:4
2505.     Valašský hokejový klub     HK Nový Jičín 2:0
2506.     VSK Technika Brno     SK Karviná  1:0
            
2. kolo 20. 09. 2014 sobota     
2507.     HC Zubr Přerov     SK Karviná  4:1
2508.     HK Nový Jičín     VSK Technika Brno  5:4
2509.     HC RT Torax Poruba 2011     Valašský hokejový klub  2:3
2510.     SHK Hodonín     HC Bobři Valašské Meziříčí 4:1
2511.     volno     HC Slezan Opava
2512.     HC LVI Břeclav - HC Frýdek - Místek  5:3
            
3. kolo 24. 09. 2014 středa     
2513.     HC LVI Břeclav     HC Zubr Přerov 5:0
2514.     HC Slezan Opava     HC Frýdek - Místek 3:1
2515.     HC Bobři Valašské Meziříčí     volno
2516.     Valašský hokejový klub     SHK Hodonín 1:2pp
2517.     VSK Technika Brno     HC RT Torax Poruba 2011 2:3
2518.     SK Karviná     HK Nový Jičín 3:9
            
4. kolo 27. 09. 2014 sobota     
2519.     HC Zubr Přerov     HK Nový Jičín 2:1p
2520.     HC RT Torax Poruba 2011     SK. Karviná 4:3p
2521.     SHK Hodonín     VSK Technika Brno 1:2sn
2522.     volno    Valašský hokejový klub
2523.     HC Frýdek - Místek     HC Bobři Valašské Meziříčí  3:2p
2524.     HC LVI Břeclav     HC Slezan Opava 3:5
            
5. kolo 04. 10. 2014 sobota     
2525.     HC Slezan Opava     HC Zubr Přerov  3:2
2526.     HC Bobři Valašské Meziříčí     HC LVI Břeclav 1:3
2527.     Valašský hokejový klub     HC Frýdek - Místek 4:1
2528.     VSK Technika Brno     volno
2529.     SK Karviná     SHK Hodonín 3:4
2530.     HK Nový Jičín     HC RT Torax Poruba 2011 1:2
            
6. kolo 08. 10. 2014 středa     
2531.     HC Zubr Přerov     HC RT Torax Poruba 2011  1:3
2532.     SHK Hodonín     HK Nový Jičín 6:1
2533.     volno     SK Karviná
2534.     HC Frýdek - Místek     VSK Technika Brno 2:4
2535.     HC LVI Břeclav     Valašský hokejový klub 5:3
2536.     HC Slezan Opava     HC Bobři Valašské Meziříčí 8:2
            
7. kolo 11. 10. 2014 sobota     
2537.     HC Bobři Valašské Meziříčí     HC Zubr Přerov  1:2
2538.     Valašský hokejový klub     HC Slezan Opava  5:1
2539.     VSK Technika Brno     HC LVI Břeclav  8:0.
2540.     SK Karviná     HC Frýdek - Místek  3:2
2541.     HK Nový Jičín     volno
2542.     HC RT Torax Poruba 2011     SHK Hodonín  9:3
            
8. kolo 15. 10. 2014 středa     
2543.     HC Zubr Přerov     SHK Hodonín 5:3
2544.     volno    HC RT Torax Poruba 2011
2545.     HC Frýdek - Místek     HK Nový Jičín 0:8
2546.     HC LVI Břeclav     SK Karviná  6:2
2547.     HC Slezan Opava     VSK Technika Brno  1:6
2548.     HC Bobři Valašské Meziříčí     Valašský hokejový klub  2:5
            
9. kolo 18. 10. 2014 sobota     
2549.     Valašský hokejový klub     HC Zubr Přerov  1:5
2550.     VSK Technika Brno     HC Bobři Valašské Meziříčí  2:4
2551.     SK Karviná     HC Slezan Opava  2:3sn
2552.     HK Nový Jičín     HC LVI Břeclav 2:4
2553.     HC RT Torax Poruba 2011     HC Frýdek - Místek  3:4sn
2554.     SHK Hodonín     volno
            
10. kolo 22. 10. 2014 středa     
2555.     HC Zubr Přerov     volno
2556.     HC Frýdek - Místek     SHK Hodonín 5:4p
2557.     HC LVI Břeclav     HC RT Torax Poruba 2011 1:7
2558.     HC Slezan Opava     HK Nový Jičín 4:3
2559.     HC Bobři Valašské Meziříčí     SK Karviná 4:5
2560.     Valašský hokejový klub     VSK Technika Brno 3:2
            
11. kolo 25. 10. 2014 sobota     
2561.     VSK Technika Brno     HC Zubr Přerov 3:2p
2562.     SK Karviná     Valašský hokejový klub 2:5
2563.     HK Nový Jičín     HC Bobři Valašské Meziříčí 4:2
2564.     HC RT Torax Poruba 2011     HC Slezan Opava 9:2
2565.     SHK Hodonín     HC LVI Břeclav 5:0 kontumačně
2566.     volno    HC Frýdek - Místek
12. kolo 28. 10. 2014 úterý     
2567.     HC Zubr Přerov     HC Frýdek - Místek 3:4
2568.     volno     HC LVI Břeclav
2569.     SHK Hodonín     HC Slezan Opava 2:3p
2570.     HC RT Torax Poruba 2011     HC Bobři Valašské Meziříčí  5:2
2571.     HK Nový Jičín     Valašský hokejový klub 6:4
2572.     SK Karviná     VSK Technika Brno 4:5p
            
13. kolo 01. 11. 2014 sobota     
2573.     SK Karviná     HC Zubr Přerov 3:6
2574.     VSK Technika Brno     HK Nový Jičín 5:2
2575.     Valašský hokejový klub     HC RT Torax Poruba 2011 4:3
2576.     HC Bobři Valašské Meziříčí     SHK Hodonín 9:7
2577.     HC Slezan Opava     volno
2578.     HC LVI Břeclav     HC Frýdek - Místek 3:4
            
14. kolo 05. 11. 2014 středa     
2579.     HC Zubr Přerov     HC LVI Břeclav 1:2
2580.     HC Frýdek - Místek     HC Slezan Opava 3:2sn
2581.     volno     HC Bobři Valašské Meziříčí
2582.     SHK Hodonín     Valašský hokejový klub 3:4sn
2583.     HC RT Torax Poruba 2011     VSK Technika Brno  2:3
2584.     HK Nový Jičín     SK Karviná 4:5sn
            
15. kolo 08. 11. 2014 sobota     
2585.     HK Nový Jičín     HC Zubr Přerov 2:5
2586.     SK Karviná     HC RT Torax Poruba 2011  2:8
2587.     VSK Technika Brno     SHK Hodonín 4:0
2588.     Valašský hokejový klub     volno
2589.     HC Bobři Valašské Meziříčí     HC Frýdek - Místek  5:4
2590.     HC Slezan Opava     HC LVI Břeclav  0:1
            
16. kolo 12. 11. 2014 středa     
2591.     HC Zubr Přerov     HC Slezan Opava 3:2
2592.     HC LVI Břeclav     HC Bobři Valašské Meziříčí  4:3p
2593.     HC Frýdek - Místek     Valašský hokejový klub  4:5
2594.     volno     VSK Technika Brno
2595.     SHK Hodonín     SK Karviná 5:3
2596.     HC RT Torax Poruba 2011     HK Nový Jičín 0:1
            
17. kolo 15. 11. 2014 sobota     
2597.     HC RT Torax Poruba 2011     HC Zubr Přerov 2:3
2598.     HK Nový Jičín     SHK Hodonín 4:3
2599.     SK Karviná     volno
2600.     VSK Technika Brno     HC Frýdek - Místek 10:4
2601.     HC LVI Břeclav   Valašský hokejový klub Vsetín 3:5
2602.     HC Bobři Valašské Meziříčí     HC Slezan Opava 2:3
            
18. kolo 17. 11. 2014 pondělí     
2603.     HC Zubr Přerov     HC Bobři Valašské Meziříčí 5:1
2604.     HC Slezan Opava     Valašský hokejový klub 4:2
2605.     HC LVI Břeclav     VSK Technika Brno 1:2
2606.     HC Frýdek - Místek     SK Karviná  6:5
2607.     volno     HK Nový Jičín
2608.     SHK Hodonín     HC RT Torax Poruba 2011 4:5
            
19. kolo 22. 11. 2014 sobota     
2609.     SHK Hodonín     HC Zubr Přerov 2:3
2610.     HC RT Torax Poruba 2011     volno
2611.     HK Nový Jičín     HC Frýdek - Místek 4:1
2612.     SK Karviná     HC LVI Břeclav 2:3
2613.     VSK Technika Brno     HC Slezan Opava 6:4
2614.     Valašský hokejový klub     HC Bobři Valašské Meziříčí 7:2
            
20. kolo 26. 11. 2014 středa     
2615.     HC Zubr Přerov     Valašský hokejový klub 7:4
2616.     HC Bobři Valašské Meziříčí     VSK Technika Brno 1:6
2617.     HC Slezan Opava     SK Karviná 5:4
2618.     HC LVI Břeclav     HK Nový Jičín 4:6
2619.     HC Frýdek - Místek     HC RT Torax Poruba 2011 3:7
2620.     volno     SHK Hodonín
            
21. kolo 29. 11. 2014 sobota     
2621.     volno     HC Zubr Přerov
2622.     SHK Hodonín     HC Frýdek - Místek 2:5
2623.     HC RT Torax Poruba 2011     HC LVI Břeclav 4:3sn
2624.     HK Nový Jičín     HC Slezan Opava 2:3
2625.     SK Karviná     HC Bobři Valašské Meziříčí 6:2
2626.     VSK Technika Brno     Valašský hokejový klub 0:2
            
22. kolo 03. 12. 2014 středa     
2627.     HC Zubr Přerov     VSK Technika Brno 1:2
2628.     Valašský hokejový klub     SK Karviná 3:1
2629.     HC Bobři Valašské Meziříčí     HK Nový Jičín 2:5
2630.     HC Slezan Opava     HC RT Torax Poruba 2011 4:3pp
2631.     HC LVI Břeclav     SHK Hodonín 1:4
2632.     HC Frýdek - Místek     volno
23. kolo 06. 12. 2014 sobota     
2633.     HC Frýdek - Místek     HC Zubr Přerov 1:4
2634.     HC LVI Břeclav     volno
2635.     HC Slezan Opava     SHK Hodonín 2:3
2636.     HC Bobři Valašské Meziříčí     HC RT Torax Poruba 2011 4:1
2637.     Valašský hokejový klub     HK Nový Jičín 3:5
2638.     VSK Technika Brno     SK Karviná 6:2
            
24. kolo 10. 12. 2014 středa     
2639.     HC Zubr Přerov     SK Karviná 7:2
2640.     HK Nový Jičín     VSK Technika Brno 2:1
2641.     HC RT Torax Poruba 2011     Valašský hokejový klub 4:1
2642.     SHK Hodonín     HC Bobři Valašské Meziříčí 6:2
2643.     volno     HC Slezan Opava
2644.     HC Frýdek - Místek     HC LVI Břeclav 1:2
            
25. kolo 13. 12. 2014 sobota     
2645.     HC Zubr Přerov    HC LVI Břeclav 2:0
2646.     HC Slezan Opava     HC Frýdek - Místek 8:4
2647.     HC Bobři Valašské Meziříčí     volno
2648.     Valašský hokejový klub     SHK Hodonín  6:2
2649.     VSK Technika Brno     HC RT Torax Poruba 2011  2:3sn
2650.     SK Karviná     HK Nový Jičín 4:3p
            
26. kolo 17. 12. 2014 středa     
2651.     HC Zubr Přerov     HK Nový Jičín 6:2
2652.     HC RT Torax Poruba 2011     SK Karviná 7:2
2653.     SHK Hodonín     VSK Technika Brno 3:2
2654.     volno     Valašský hokejový klub
2655.     HC Frýdek - Místek     HC Bobři Valašské Meziříčí 6:3
2656.     HC LVI Břeclav     HC Slezan Opava 5:3
            
27. kolo 20. 12. 2014 sobota     
2657.     HC Slezan Opava     HC Zubr Přerov 3:1
2658.     HC Bobři Valašské Meziříčí     HC LVI Břeclav  4:3
2659.     Valašský hokejový klub     HC Frýdek - Místek 4:1
2660.     VSK Technika Brno     volno
2661.     SHK Hodonín      SK Karviná    7:2
2662.     HK Nový Jičín     HC RT Torax Poruba 2011  3:4p
            
28. kolo 27. 12. 2014 sobota     
2663.     HC Zubr Přerov     HC RT Torax Poruba 2011 1:0sn
2664.     SHK Hodonín     HK Nový Jičín 3:2p
2665.     volno    SK Karviná
2666.     HC Frýdek - Místek     VSK Technika Brno 2:3
2667.     Valašský hokejový klub   HC LVI Břeclav  3:2
2668.     HC Slezan Opava     HC Bobři Valašské Meziříčí 5:1
            
29. kolo 03. 01. 2015 sobota     
2669.     HC Bobři Valašské Meziříčí     HC Zubr Přerov 3:2p
2670.     Valašský hokejový klub     HC Slezan Opava 3:2
2671.     VSK Technika Brno     HC LVI Břeclav 4:2
2672.     SK Karviná     HC Frýdek - Místek 3:5
2673.     HK Nový Jičín     volno
2674.     HC RT Torax Poruba 2011     SHK Hodonín  6:3
            
30. kolo 07. 01. 2015 středa     
2675.     HC Zubr Přerov     SHK Hodonín 2:1
2676.     volno     HC RT Torax Poruba 2011
2677.     HC Frýdek - Místek     HK Nový Jičín 3:4
2678.     HC LVI Břeclav     SK Karviná 1:3
2679.     HC Slezan Opava     VSK Technika Brno 3:2
2680.     HC Bobři Valašské Meziříčí     Valašský hokejový klub 2:3p
            
31. kolo 10. 01. 2015 sobota     
2681.     Valašský hokejový klub     HC Zubr Přerov 1:2
2682.     VSK Technika Brno     HC Bobři Valašské Meziříčí 4:0
2683.     SK Karviná     HC Slezan Opava 5:3
2684.     HK Nový Jičín     HC LVI Břeclav 3:0
2685.     HC RT Torax Poruba 2011     HC Frýdek - Místek 6:3
2686.     SHK Hodonín     volno
            
32. kolo 14. 01. 2015 středa     
2687.     HC Zubr Přerov     volno
2688.     HC Frýdek - Místek     SHK Hodonín 7:4
2689.     HC LVI Břeclav     HC RT Torax Poruba 2011 3:4sn
2690.     HC Slezan Opava     HK Nový Jičín  2:6
2691.     HC Bobři Valašské Meziříčí     SK Karviná 4:2
2692.     Valašský hokejový klub     VSK Technika Brno  6:4
            
33. kolo 17. 01. 2015 sobota     
2693.     VSK Technika Brno     HC Zubr Přerov 4:2
2694.     SK Karviná     Valašský hokejový klub 3:1
2695.     HK Nový Jičín     HC Bobři Valašské Meziříčí 2:3
2696.     HC RT Torax Poruba 2011     HC Slezan Opava 4:3sn
2697.     SHK Hodonín     HC LVI Břeclav 3:2
2698.     volno     HC Frýdek - Místek
34. kolo 21. 01. 2015 středa     
2699.     HC Zubr Přerov     HC Frýdek - Místek 10:1
2700.     volno     HC LVI Břeclav
2701.     SHK Hodonín     HC Slezan Opava 3:0
2702.     HC RT Torax Poruba 2011     HC Bobři Valašské Meziříčí  8:1
2703.     HK Nový Jičín     Valašský hokejový klub 2:3sn
2704.     SK Karviná     VSK Technika Brno 2:5
            
35. kolo 24. 01. 2015 sobota     
2705.     SK Karviná     HC Zubr Přerov 1:4
2706.     VSK Technika Brno     HK Nový Jičín 2:3p
2707.     Valašský hokejový klub     HC RT Torax Poruba 2011 4:3
2708.     HC Bobři Valašské Meziříčí     SHK Hodonín 4:2
2709.     HC Slezan Opava     volno
2710.     HC LVI Břeclav     HC Frýdek - Místek 6:3
            
36. kolo 28. 01. 2015 středa     
2711.     HC Zubr Přerov     HC LVI Břeclav 4:0
2712.     HC Frýdek - Místek     HC Slezan Opava 2:1
2713.     volno    HC Bobři Valašské Meziříčí
2714.     SHK Hodonín     Valašský hokejový klub 4:5p
2715.     HC RT Torax Poruba 2011     VSK Technika Brno 6:4
2716.     HK Nový Jičín     SK Karviná 7:3
            
37. kolo 31. 01. 2015 sobota     
2717.     HK Nový Jičín     HC Zubr Přerov 1:5
2718.     SK Karviná     HC RT Torax Poruba 2011 3:5
2719.     VSK Technika Brno     SHK Hodonín 4:5
2720.     Valašský hokejový klub    volno
2721.     HC Bobři Valašské Meziříčí     HC Frýdek-Místek 4:3sn
2722.     HC Slezan Opava     HC LVI Břeclav 5:1
            
38. kolo 04. 02. 2015 středa     
2723.     HC Zubr Přerov     HC Slezan Opava 4:2
2724.     HC LVI Břeclav     HC Bobři Valašské Meziříčí 3:5
2725.     HC Frýdek - Místek     Valašský hokejový klub 2:5
2726.     volno     VSK Technika Brno
2727.     SK Karviná      SHK Hodonín     2:7
2728.     HC RT Torax Poruba 2011     HK Nový Jičín 5:1
            
39. kolo 07. 02. 2015 sobota     
2729.     HC RT Torax Poruba 2011     HC Zubr Přerov 5:3
2730.     HK Nový Jičín     SHK Hodonín 4:6
2731.     SK Karviná     volno
2732.     VSK Technika Brno     HC Frýdek - Místek 3:0
2733.     Valašský hokejový klub     HC LVI Břeclav 4:1
2734.     HC Bobři Valašské Meziříčí     HC Slezan Opava 1:3
            
40. kolo 11. 02. 2015 středa     
2735.     HC Zubr Přerov     HC Bobři Valašské Meziříčí 5:1
2736.     HC Slezan Opava     Valašský hokejový klub 1:4
2737.     HC LVI Břeclav     VSK Technika Brno 3:2p
2738.     HC Frýdek - Místek     SK Karviná 4:2
2739.     volno -     HK Nový Jičín
2740.     SHK Hodonín     HC RT Torax Poruba 2011 4:5sn
            
41. kolo 14. 02. 2015 sobota     
2741.     SHK Hodonín     HC Zubr Přerov 0:5
2742.     HC RT Torax Poruba 2011     volno
2743.     HK Nový Jičín     HC Frýdek - Místek 7:3
2744.     SK Karviná     HC LVI Břeclav 2:0
2745.     VSK Technika Brno     HC Slezan Opava 2:1sn
2746.     Valašský hokejový klub     HC Bobři Valašské Meziříčí 7:3
            
42. kolo 18. 02. 2015 středa     
2747.     HC Zubr Přerov     Valašský hokejový klub 6:1
2748.     HC Bobři Valašské Meziříčí     VSK Technika Brno 6:4
2749.     HC Slezan Opava     SK Karviná 7:0
2750.     HC LVI Břeclav     HK Nový Jičín 3:2
2751.     HC Frýdek - Místek     HC RT Torax Poruba 2011 3:7
2752.     volno     SHK Hodonín
            
43. kolo 21. 02. 2015 sobota     
2753.     volno     HC Zubr Přerov
2754.     SHK Hodonín     HC Frýdek - Místek 8:1
2755.     HC RT Torax Poruba 2011     HC LVI Břeclav 5:0 kontumačně
2756.     HK Nový Jičín     HC Slezan Opava 1:4
2757.     SK Karviná     HC Bobři Valašské Meziříčí 2:4
2758.     VSK Technika Brno     Valašský hokejový klub 4:3
            
44. kolo 25. 02. 2015 středa     
2759.     HC Zubr Přerov     VSK Technika Brno 1:3
2760.     Valašský hokejový klub     SK Karviná 5:2
2761.     HC Bobři Valašské Meziříčí     HK Nový Jičín 1:2
2762.     HC Slezan Opava     HC RT Torax Poruba 2011  4:3sn
2763.     HC LVI Břeclav     SHK Hodonín 3:5
2764.     HC Frýdek - Místek     volno

Čtvrtfinále play-off:

Přerov (1.) - Břeclav (8.) 9:0, 2:0, 6:0 (konečný stav série 3:0)
Poruba (2.) - Hodonín (7.) 8:0, 3:1, 3:2p (konečný stav série 3:0)
Vsetín (3.) - Nový Jičín (6.) 6:1, 3:1, 6:4 (konečný stav série 3:0)
Technika (4.) - Opava (5.) 3:4sn, 2:4, 0:1 (konečný stav série 0:3)

Semifinále play-off:

Přerov - Opava 8:3, 6:4, 0:1sn a 2:0 (konečný stav série 3:1)
Poruba - Vsetín 2:4, 2:5, 4:3p, 4:0 a 0:6 (konečný stav série 2:3)

Finále play-off:
Přerov - Vsetín 9:1, 1:3, 3:2, 1:4 a 4:3 (konečný stav série 3:2)

- do kvalifikace o první ligu postoupil Přerov, Sokolov a Tábor

 
 

Přípravná utkání

Dat. Domácí Hosté Stav
7.8. Břeclav Senica 1:3
9.8. Prostějov Břeclav 5:2
10.8. Břeclav Trnava 6:3
14.8. Hodonín Břeclav 3:2
16.8. Žďár n.S. Břeclav 2:2
17.8. Trnava Břeclav 1:3
21.8. Břeclav Prostějov 4:3sn
24.8. Senica Břeclav 9:3
28.8. Technika Břeclav 6:4
30.8. Břeclav Technika 2:3sn
6.9. Břeclav Hodonín 1:3*