Rozpis předkola play-off

1. kolo - úterý 10.3.2009

Orlová -Žďár nad Sázavou

 5:1

Opava - Břeclav

 2:3

Vsetín - Nový Jičín

 4:3p

Uničov - Přerov

 0:3

Technika Brno - Šternberk

 1:3


 

 2. kolo - čtvrtek 12.3.2009 


Žďár nad Sázavou - Orlová

5:4

Břeclav - Opava

1:3

Nový Jičín - Vsetín 1:3
Přerov - Uničov 2:3sn
Šternberk - Technika Brno

1:2p

   
Případné 3. kolo - sobota 14.3.2009  

Orlová - Žďár nad Sázavou

4:0
Opava - Břeclav 3:2
Uničov - Přerov 4:2
Technika Brno - Šternberk 2:4

 

Čtvrfinále play off

 

1. zápasy úterý 17.3.2009

Šumperk - Šternberk 7:1
Valašské Meziříčí - Uničov 3:1
Hodonín - Vsetín 5:0
Orlová - Opava 5:2


2. zápasy čtvrtek 19.3.2009

Šterneberk - Šumperk 2:3p
Uničov - Valašské Meziříčí 2:3
Vsetín - Hodonín 7:3
Opava - Orlová 3:2


Případné 3. zápasy sobota 21.3.2009

Hodonín - Vsetín 4:5sn.

Orlová - Opava

4:3

 Semifinále play off

1. zápasy pondělí 23.března
 
Šumperk - Vsetín 1:2
Valašské Meziříčí - Orlová 8:1
   
2. zápasy středa 25. března  
Vsetín - Šumperk 4:2
Orlová - Valašské Meziříčí 6:1
   
3. zápasy pátek 27. března  
Šumperk - Vsetín 6:0
Valašské Meziříčí - Orlová 4:8
   
4. zápasy neděle 29. března  
Vsetín - Šumperk 0:3
Orlová - Valašské Meziříčí 7:2
   
5. zápas úterý 31. března  
Šumperk - Vsetín 7:0
   

Finále play off

 
1.  zápas 3.4.  
Šumperk - Orlová 3:4p
2. zápas 5.4.  
Orlová - Šumperk 0:3
3. zápas 7.4.  
Šumperk- Orlová 7:3
4. zápas 9.4.  
Orlová - Šumperk 3:4s.n.

 

 

Rozpis zápasů nadstavbové části 2008/2009

 

31. kolo - středa 14.1.2009

Šternberk - Nový Jičín

 5:4p

Šumperk - Břeclav

 7:1

Opava – Pelhřimov

 2:3

Technika Brno - Vsetín

 1:6

Přerov - Uničov

 4:5

Žďár nad Sázavou - Hodonín

 5:4p

Prostějov - Orlová

 3:5

Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí

 2:1p

39. kolo - středa 11.2.2009

Nový Jičín - Šternberk

 2:4

Břeclav - Šumperk

 2:4

Pelhřimov - Opava

 4:7

Vsetín - Technika Brno

 4:1

Uničov - Přerov

 5:2

Hodonín - Žďár nad Sázavou

 9:1

Orlová - Prostějov

 9:2

Valašské Meziříčí - Velké Meziříčí

 5:3

32. kolo - sobota 17.1.2009

Nový Jičín - Technika Brno

 5:6

Pelhřimov - Šumperk

 2:9

Vsetín - Opava

 3:4

Uničov - Šternberk

 7:3

Hodonín - Přerov

 3:4p

Orlová - Žďár nad Sázavou

 5:1

Valašské Meziříčí - Prostějov

 2:4

Břeclav - Velké Meziříčí

 4:2

40. kolo - neděle 15.2.2009

Technika Brno - Nový Jičín

 4:2

Šumperk - Pelhřimov

 4:2

Opava - Vsetín  

 3:4p

Šternberk - Uničov

 6:3

Přerov - Hodonín

 2:4

Žďár nad Sázavou - Orlová

 6:5

Prostějov - Valašské Meziříčí

 2:5

Velké Meziříčí - Břeclav

 3:4p

33. kolo - středa 21.1.2009

Opava - Nový Jičín  

 6:2

Šumperk - Vsetín

 2:3p

Technika Brno - Uničov

 5:4

Šternberk - Hodonín

 2:3p

Přerov - Orlová

 5:2

Žďár nad Sázavou - Valašské Meziříčí

 5:4

Prostějov - Břeclav

 5:3

Velké Meziříčí - Pelhřimov

 4:6

41. kolo - středa 18.2.2009

Nový Jičín - Opava

 4:6

Vsetín - Šumperk  

 4:3

Uničov - Technika Brno  

 5:3

Hodonín - Šternberk

 3:2

Orlová - Přerov

 2:3p

Valašské Meziříčí - Žďár nad Sázavou

 10:4

Břeclav - Prostějov

 3:1

Pelhřimov - Velké Meziříčí

 6:4

34. kolo - sobota 24.1.2009

Nový Jičín - Šumperk

 0:3

Uničov - Opava

 0:5k

Hodonín - Technika Brno

 7:1

Orlová - Šternberk

 6:0

Valašské Meziříčí - Přerov

 5:6

Břeclav - Žďár nad Sázavou

 7:0

Pelhřimov - Prostějov

 5:7

Vsetín - Velké Meziříčí

 5:0

42. kolo - neděle 22.2.2009

Šumperk - Nový Jičín

6:1

Opava - Uničov

2:3p

Technika Brno - Hodonín

1:5

Šternberk - Orlová

2:3

Přerov - Valašské Meziříčí

1:4

Žďár nad Sázavou - Břeclav

2:6

Prostějov - Pelhřimov

6:3

Velké Meziříčí - Vsetín

3:7

35. kolo - středa 28.1.2009

Velké Meziříčí - Nový Jičín

 2:3p

Šumperk - Uničov  

 8:4

Opava - Hodonín

 6:3

Technika Brno - Orlová

 3:4

Šternberk - Valašské Meziříčí

 3:1

Přerov - Břeclav

 3:4

Žďár nad Sázavou - Pelhřimov

 6:5p

Prostějov - Vsetín

 3:7

43. kolo - středa 25.2.2009

Nový Jičín - Velké Meziříčí

8:0

Uničov - Šumperk

2:1p

Hodonín - Opava

5:1

Orlová - Technika Brno

4:3p

Valašské Meziříčí - Šternberk

5:2

Břeclav - Přerov

4:0

Pelhřimov - Žďár nad Sázavou

4:1

Vsetín - Prostějov

4:1

36. kolo - sobota 31.1.2009

Nový Jičín - Prostějov

3:2p

Hodonín - Šumperk

4:2

Orlová - Opava

5:3

Valašské Meziříčí - Technika Brno

7:5

Břeclav - Šternberk

8:4

Pelhřimov - Přerov

1:4

Vsetín - Žďár nad Sázavou

4:3

Uničov - Velké Meziříčí

1:4

44. kolo - neděle 1.3.2009

Prostějov - Nový Jičín

3:2p

Šumperk - Hodonín

5:2

Opava - Orlová

9:2

Technika Brno - Valašské Meziříčí

2:6

Šternberk - Břeclav

4:5p

Přerov - Pelhřimov

9:0

Žďár nad Sázavou - Vsetín

2:6

Velké Meziříčí - Uničov

3:6

37. kolo - středa 4.2.2009

Žďár nad Sázavou - Nový Jičín

3:2

Šumperk - Orlová

3:2p

Opava - Valašské Meziříčí

1:4

Technika Brno - Břeclav

4:2

Šternberk - Pelhřimov

8:2

Přerov - Vsetín

2:4

Prostějov - Uničov

6:5p

Velké Meziříčí - Hodonín

2:10

45. kolo - středa 4.3.2009

Nový Jičín - Žďár nad Sázavou

3:5

Orlová - Šumperk

2:3

Valašské Meziříčí - Opava

8:3

Břeclav - Technika Brno

4:6

Pelhřimov - Šternberk

4:8

Vsetín - Přerov

6:5

Uničov - Prostějov

2:5

Hodonín - Velké Meziříčí

7:2

38. kolo - sobota 7.2.2009

Nový Jičín - Přerov

2:1

Valašské Meziříčí - Šumperk

4:5p

Břeclav - Opava

6:2

Pelhřimov - Technika Brno

4:2

Vsetín - Šternberk

4:6

Uničov - Žďár nad Sázavou

5:1

Hodonín - Prostějov

6:1

Orlová - Velké Meziříčí

4:3

46. kolo - neděle 8.3.2009

Přerov - Nový Jičín

4:5p

Šumperk - Valašské Meziříčí

6:0

Opava - Břeclav

1:2

Technika Brno - Pelhřimov

5:3

Šternberk - Vsetín

7:3

Žďár nad Sázavou - Uničov

2:1

Prostějov - Hodonín

6:3

Velké Meziříčí - Orlová

4:3

 

 

Rozpis zápasů na sezonu 2008/2009

 

1. kolo - sobota 13.9.2008
Opava - Pelhřimov
1:4
Nový Jičín - Žďár nad Sázavou
3:4p
Vel. Meziříčí - Uničov
4:7
Přerov - Technika Brno
3:2p
Vsetín - Hodonín
1:3
Prostějov - Šternberk
2:3p
Břeclav - Val. Meziříčí
4:9
Orlová - Šumperk 5:4p
16. kolo - sobota 8.11.2008
Pelhřimov - Opava
 3:5
Žďár nad Sázavou - Nový Jičín
1:3
Uničov - Vel. Meziříčí
 5:3
Technika Brno - Přerov
 5:1
Hodonín - Vsetín
 4:3p
Šternberk - Prostějov
 1:4
Val. Meziříčí - Břeclav
 2:1
Šumperk - Orlová  4:0
2. kolo - středa 17.9.2008
Pelhřimov - Šumperk
1:3
Val. Meziříčí - Orlová
8:5
Šternberk - Břeclav
4:2
Hodonín - Prostějov
6:2
Technika - Vsetín
4:2
Uničov - Přerov
5:4p
Žďár - Vel. Meziříčí
4:2
Opava - Nový Jičín 5:4p
17. kolo - středa 12.11.2008
Šumperk - Pelhřimov                   3:1
Orlová - Val. Meziříčí                  4:3p.
 
Břeclav - Šternberk                   1:5
 
Prostějov - Hodonín                    5:1
 
Vsetín - Technika                       1:8
 
Přerov - Uničov                          5:2
Vel. Meziříčí - Žďár                     3:2
 
Nový Jičín - Opava                     3:4p.
 
3. kolo - sobota 20.9.2008
Nový Jičín - Pelhřimov
5:4p
Vel. Meziříčí - Opava           
3:2p
Přerov - Žďár                     
6:2
Vsetín - Uničov                  
2:1p
Prostějov - Technika           
4:10
Břeclav - Hodonín              
1:3
Orlová - Šternberk              
7:4
Šumperk - Val. Meziříčí         2:4
18. kolo - neděle 16.11.2008
Pelhřimov - Nový Jičín                 5:3
Opava - Vel. Meziříčí                   1:0
Žďár - Přerov                             3:1
 
Uničov - Vsetín                          5:2
 
Technika - Prostějov                   5:4p
 
Hodonín - Břeclav                      4:3p
 
Šternberk - Orlová                      4:2
 
Val. Meziříčí - Šumperk                 6:5p  
4. kolo - středa 24.9.2008
Pelhřimov - Val. Meziříčí         
3:5
Šternberk - Šumperk             
3:2
Hodonín - Orlová                  
2:3p
Technika - Břeclav              
1:6
Uničov - Prostějov                
7:1
Žďár - Vsetín                       
2:1p
Opava - Přerov                    
5:2
Nový Jičín - Vel. Meziříčí         3:2
19. kolo - středa 19.11.2008
Val. Meziříčí - Pelhřimov              2:1p.
Šumperk - Šternberk                  9:1
 
Orlová - Hodonín                       1:4
 
Břeclav - Technika                    1:5
 
Prostějov - Uničov                     6:2
 
Vsetín - Žďár                            3:5
 
Přerov - Opava                          2:4
Vel. Meziříčí - Nový Jičín              2:3p.
5. kolo - pátek 26.9.2008
Vel. Meziříčí - Pelhřimov           
5:3
Přerov - Nový Jičín
5:3
Vsetín - Opava
2:7
Prostějov - Žďár
3:5
Břeclav - Uničov                   
0:1
Orlová - Technika
5:3
Šumperk - Hodonín
1:3
Val. Meziříčí - Šternberk           4:2
20. kolo - neděle 23.11.2008
Pelhřimov - Vel. Meziříčí             4:3p.
Nový Jičín - Přerov                   5:2
 
Opava - Vsetín                        4:5p.
 
Žďár - Prostějov                      3:2
 
Uničov - Břeclav                     7:6
 
Technika - Orlová                     0:8
 
Hodonín  - Šumperk                   2:3
 
Šternberk - Val. Meziříčí             4:5  
6. kolo - středa 1.10.2008
Pelhřimov - Šternberk
5:2
Hodonín - Val. Meziříčí
5:4
Technika - Šumperk
2:1
Uničov - Orlová
2:3p
Žďár - Břeclav
4:2
Opava - Prostějov
3:1
Nový Jičín - Vsetín
3:6
Vel. Meziříčí - Přerov 6:3
21. kolo - středa 26.11.2008
Šternberk - Pelhřimov                 0:3
Val. Meziříčí - Hodonín                5:4
 
Šumperk - Technika                   2:1
 
Orlová - Uničov                         4:2
 
Břeclav - Žďár                          5:1
 
Prostějov - Opava                     3:2p.
 
Vsetín - Nový Jičín                     4:2
 
Přerov - Vel. Meziříčí                  3:2p.
 
7. kolo - sobota 4.10.2008
Přerov - Pelhřimov
6:1
Vsetín - Vel. Meziříčí
7:2
Prostějov - Nový Jičín
0:3
Břeclav - Opava                     
4:5p
Orlová - Žďár
4:2
Šumperk - Uničov
6:3
Val. Meziříčí - Technika             
4:2
Šternberk - Hodonín 5:2
22. kolo - neděle 30.11.2008
Pelhřimov - Přerov                       4:2
Vel. Meziříčí - Vsetín                    1:4
Nový Jičín - Prostějov                  3:5
 
Opava - Břeclav                              2:3
 
Žďár - Orlová                             3:5
 
Uničov - Šumperk                       1:4
 
Technika - Val. Meziříčí                6:3
 
Hodonín - Šternberk                    4:3p.  
8. kolo - středa 8.10.2008
Pelhřimov - Hodonín                      
2:3
Technika - Šternberk                    
9:4
Uničov - Val. Meziříčí                    
2:4
Žďár - Šumperk                           
2:3
Opava - Orlová                            
4:1
Nový Jičín - Břeclav                          
4:1
Vel. Meziříčí - Prostějov                 
9:1
Přerov - Vsetín                            
4:2
23. kolo - středa 3.12.2008
Hodonín - Pelhřimov                    6:1
Šternberk - Technika                  1:2p.
 
Val. Meziříčí - Uničov                   5:2
 
Šumperk - Žďár                          6:1
 
Orlová - Opava                          4:3p.
 
Břeclav - Nový Jičín                   2:5
Prostějov - Vel. Meziříčí               8:1
 
Vsetín - Přerov                           2:1  
9. kolo - sobota 11.10.2008
Vsetín - Pelhřimov
 9:3
Prostějov - Přerov
 2:4
Břeclav - Vel. Meziříčí
6:5p
Orlová - Nový Jičín
 4:3
Šumperk - Opava
 3:5
Val. Meziříčí - Žďár
12:3
Šternberk - Uničov
 4:2
Hodonín - Technika  4:3
24. kolo - sobota 6.12.2008
Pelhřimov - Vsetín                       2:3p
 
Přerov - Prostějov                       1:2p
 
Vel. Meziříčí - Břeclav                 0:1
Nový Jičín - Orlová                      3:5
 
Opava - Šumperk                        4:5
 
Žďár - Val. Meziříčí                      3:6
 
Uničov - Šternberk                      7:3
 
Technika - Hodonín                     4:3  
10. kolo - středa 15.10.2008
Pelhřimov - Technika
 2:6
Uničov - Hodonín
 3:2
Žďár - Šternberk
 4:7
Opava - Val. Meziříčí
 5:2
Nový Jičín - Šumperk
 3:1
Vel. Meziříčí - Orlová
 1:2
Přerov - Břeclav
 5:2
Vsetín - Prostějov  6:1
25. kolo - středa 10.12.2008
Technika - Pelhřimov                    5:4
Hodonín - Uničov                         5:4
 
Šternberk - Žďár                         5:6
 
Val. Meziříčí - Opava                    5:3
 
Šumperk - Nový Jičín                    1:4
Orlová - Vel. Meziříčí                    5:1
 
Břeclav - Přerov                         2:4
 
Prostějov - Vsetín                        2:6  
11. kolo - sobota 18.10.2008
Prostějov - Pelhřimov
 3:5
Břeclav - Vsetín
 3:1
Orlová - Přerov
 7:1
Šumperk - Vel. Meziříčí
 6:1
Val. Meziříčí - Nový Jičín
 1:2p
Šternberk - Opava
 0:7
Hodonín - Žďár
 6:5
Technika - Uničov  2:6
26. kolo - neděle 14.12.2008
Pelhřimov - Prostějov                   3:4
Vsetín - Břeclav                               6:2
 
Přerov - Orlová                           7:2
 
Vel. Meziříčí - Šumperk                 4:2
Nový Jičín - Val. Meziříčí               5:4p
 
Opava - Šternberk                      2:4
 
Žďár - Hodonín                           2:3p
 
Uničov - Technika                       4:5p  
12. kolo - středa 22.10.2008
Pelhřimov - Uničov
 5:7
Žďár - Technika
 3:2
Opava - Hodonín
 0:2
Nový Jičín - Šternberk
 6:5
Vel. Meziříčí - Val. Meziříčí
 3:4
Přerov - Šumperk
 2:6
Vsetín - Orlová
 7:2
Prostějov - Břeclav  4:1
27. kolo - středa 17.12.2008
Uničov - Pelhřimov                        4:1
Technika - Žďár                           5:2
 
Hodonín - Opava                          2:4
 
Šternberk - Nový Jičín                   9:0
Val. Meziříčí - Vel. Meziříčí              5:3
 
Šumperk - Přerov                         4:1
 
Orlová - Vsetín                            4:2
 
Břeclav - Prostějov                      5:2  
13. kolo - sobota 25.10.2008
Břeclav - Pelhřimov
 3:5
Orlová - Prostějov
 3:1
Šumperk - Vsetín
 3:1
Val. Meziříčí - Přerov
 8:2
Šternberk - Vel. Meziříčí
 6:3
Hodonín - Nový Jičín
 5:1
Technika - Opava
 8:4
Uničov - Žďár  2:3
28. kolo - neděle 21.12.2008
Pelhřimov - Břeclav                        3:5
Prostějov - Orlová                      3:4p.
 
Vsetín - Šumperk                        2:4
 
Přerov - Val. Meziříčí                   3:1
 
Vel. Meziříčí - Šternberk               2:4
Nový Jičín - Hodonín                    4:2
 
Opava - Technika                       4:3
 
Žďár - Uničov                             1:6  
14. kolo - úterý 28.10.2008
Pelhřimov - Žďár
 7:4
Opava - Uničov
 4:2
Nový Jičín - Technika
 4:0
Vel. Meziříčí - Hodonín
 3:6
Přerov - Šternberk
 1:4
Vsetín - Val. Meziříčí
 4:5p
Prostějov - Šumperk
 2:5
Břeclav - Orlová  2:4
29. kolo - neděle 4.1.2009
Žďár - Pelhřimov                         7:1
Uničov - Opava                          4:3p
 
Technika - Nový Jičín                  2:0
 
Hodonín - Vel. Meziříčí                 5:4p
 
Šternberk - Přerov                      2:4
Val. Meziříčí - Vsetín                    4:2
 
Šumperk - Prostějov                    6:1
 
Orlová - Břeclav                              3:2  
15. kolo - neděle 2.11.2008
Orlová - Pelhřimov
 5:4
Šumperk - Břeclav
 7:0
Val. Meziříčí - Prostějov
 4:1
Šternberk - Vsetín
 5:1
Hodonín - Přerov
 5:1
Technika - Vel. Meziříčí
 4:2
Uničov - Nový Jičín
 4:2
Žďár - Opava  3:6
30. kolo - sobota 10.1.2009
Pelhřimov - Orlová                       6:4
Břeclav - Šumperk                      3:2p
 
Prostějov - Val. Meziříčí                5:4
 
Vsetín - Šternberk                       7:2
 
Přerov - Hodonín                         4:2
Vel. Meziříčí - Technika                4:0
 
Nový Jičín - Uničov                      4:5
 
Opava - Žďár                              9:0