Rozšiřujeme řady břeclavských Lvíčat!

Jako každoročně, tak i letos hledají břeclavští hokejisté nové talenty do nejmladších ročníků hokejové přípravky HC Lvi Břeclav z.s. Právě v té se rozjíždí nábor nových hráčů.

Nábor je určený pro chlapce i dívky od 3 nebo 4 let, ale přihlásit můžete i ratolest mladšího školního věku (do 3. třídy). Při tréninku mohou být přítomní i rodiče.

Přijít se svými dětmi můžete na kterýkoliv trénink přípravky. Ty se konají vždy o víkendech v dopoledních hodinách (9:00) podle dostupnosti ledu (aktuální rozpis najdete na www.softkom.cz/scheduleBRZS.aspx)

Na začátek stačí mít brusle, jakákoliv přilba (třeba i na kolo nebo lyže), jakékoliv zimní rukavice, pití a případně pomůže i hokejka (v žákovských kategoriích pak nabízí břeclavský klub možnost vypůjčení potřebné hokejové výzbroje zdarma). S tím vším je potřeba mít dobrou náladu a mít snahu naučit se něco nového.

Bruslení dítě ovládat nemusí, všechny potřebné dovednosti se naučí pod vedením kvalifikovaných trenérů. Nikdo nepředpokládá, že do přípravky nastoupí perfektní bruslař. Přípravka je od toho, aby se kluci a holky naučili prvním krůčkům, které často končí pádem. Postupně ale zvládnou základní bruslařské dovednosti, a poté s přidá práce s hokejkou.

Nechte své dítě okusit jednu z nejrychlejších a nejatraktivnějších kolektivních her na světě. Pozná nové kamarády, začlení se do kolektivu, bude trávit čas účelně, nebude sedět u počítače, ale naopak zlepší své pohybové schopnosti a třeba z něj jednou vyroste skvělý hráč. Jsme přesvědčeni o tom, že v dnešní době, která je plná drog a alkoholu a jiných neřestí, je tohle jedna z možností jak svým dětem pomoci vyvarovat se těmto negativním vlivům. Navíc sport přispívá i duševnímu rozvoji, vychovává k cílevědomosti, soutěživosti a touze něčeho dosáhnout. Už jen proto stojí za to přivést děti ke sportu, který jim může hodně dát. Proto vyzýváme všechny rodiče, aby přišli se svými dětmi na zimní stadion alespoň zkusit naši sportovní výuku. Minimálně se Vaše dítě naučí pod trenérským dohledem dobře bruslit.

V případě zájmu neváhejte kontaktovat trenéry, kteří Vám ochotně poskytnou další informace:

Filip Hrbatý: 777 081 589 nebo Jakub Klimovič: 734 821 395