Druhá liga se vrací ke třem skupinám. Se Lvy nebo bez nich
V pondělí 24.5. se v Praze konal aktiv druholigových klubů za účasti představitelů ČSLH, který měl potvrdit nedávno předložený čtyřskupinový návrh herního modelu pro nadcházející ročník 2.ligy. Nakonec se tak ale nestalo a vrací se model tří skupin. Nenašel se totiž dostatečný počet týmů. Nováček z Velkého Meziříčí se rozhodl z finančních důvodů soutěž nepřihlásit a jak víme, Břeclav svou licenci dala k odkupu. Vedení Lvů se musí rozhodnout do 31.5., zda licenci převede (neoficiální zájem je z Uherského Hradiště) nebo na konci měsíce zcela propadne.

Rozdělení skupin:

Západ: Klatovy, Jablonec nad Nisou, Bílina, Klášterec nad Ohří, Vrchlabí, Sokolov, Děčín, Kobra, Trutnov, Řisuty

Střed: Kolín, Nymburk, Jindřichův Hradec, Tábor, Písek, David Servis České Budějovice, Moravské Budějovice, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Žďár nad Sázavou

Východ:
Sever: Poruba, Opava, Kopřivnice, Karviná, Šumperk