O fanklubu

Fan Club HC Břeclav je dobrovolné sdružení příznivců hokejového klubu HC Břeclav.
Fan Club HC Břeclav je občanským sdružením s vlastní právní subjektivitou, ustanoveným podle zákona č. 83/1990 Sb., o sdružování občanů.

Název sdružení: Fan Club HC Břeclav
Sídlo: Pod Zámkem 5, 69002 Břeclav
Územní působnost: celá ČR
Cíl činnosti: Sjednocení fanoušků, zkvalitnění a sjednocení fandění při utkáních, zajištění dopravy a přístupu na vybraná utkání hraná na cizích stadionech, zkulturnění prostředí na stadionu ve smyslu podpory výhradně slušného a korektního fandění.

Rada FC: - fanclub(zavinac)hcbreclav.cz
Předseda: Martin Daneš
1. místopředseda: Kamila Mokrá
2. místopředseda: Zdeněk Hrabě (zakládající člen)

Stanovy FC: (zde)

Výhody pro členy FC:
  • Sleva 100Kč na permanentku.
  • Sleva na pletené šály. (pletené šály po dohodě s vedením HC LVI Břeclav zajišťuje fanklub). Cena pro člena fanklubu 230 Kč, ostatní 270 Kč.
  • Přednostní právo na rezervaci lístků na zápasy HC Kometa Brno, které bude mít k dispozici HC LVI Břeclav.
  • Přednostní právo na vstup do autobusu při výjezdu na venkovní utkání. (organizačně si zajišťuje sám fanklub)
  • Možnost získání volné vstupenky na zápasy hrané na ledě soupeřů. Vedení fanklubu dopředu určí, zda se o případné volné vstupenky bude losovat nebo se budou rozdělovat tak, aby přednost dostal fanoušek, který tuto výhodu využil nejméně. (zajišťuje sám fanklub po dohodě s vedením HC LVI Břeclav)
  • Právo účasti na akcích pořádaných společně s hráči HC LVI Břeclav.
  • Slevy na dotované autobusové zájezdy na utkání hraná na ledě soupeřů.

(Všechny výhody mohou být využity pouze proti předložení platné registrační karty vydané fanklubem)